Kupon Premiowy i inne

Kupon Premiowy i inne

Ponad 3 500 000 Użytkowników Kuponów Sodexo w Polsce! Ta liczba mówi sama za siebie.

Kupony Sodexo to sprawdzone i najbardziej uniwersalne nagrody - zarówno dla Organizatora programu motywacyjnego, jak i dla jego Uczestnika. Oferujemy najszerszą sieć akceptacji, Kupony uniwersalne takie, jak Kupon Premiowy Pass, a także rozwiązania selektywne.

Kupony są narzędziem sprawdzonym i cenionym w wielu branżach.

Doskonale wpisują się w strategie wsparcia sprzedaży, motywowania Klientów, Kontrahentów i Konsumentów.

 

Korzyści ze stosowania Kuponów Sodexo:

  • Pewność ofiarowania nagrody sprawdzonej, idealnej dla każdego
  • Najszersza w Polsce sieć akceptacji - ponad 50 000 punktów!
  • Oszczędność czasu - zamówienie Kuponów realizujemy nawet w ciągu 48 godzin!
  • Oszczędność budżetu - brak podatku VAT
  • Łatwy transport, logistyka i magazynowanie

 

Kupony można także customizować i personalizować poprzez:

  • Nadruk logo lub hasła Klienta na Kuponie
  • Nadruk logo Klienta na kopercie
  • Nadruk imienia i nazwiska obdarowanego na kopercie

 

Kupon Premiowy Pass to rozwiązanie charakteryzujące się przede wszystkim najszerszą siecią akceptacji (ponad 50 000 punktów w całej Polsce!). Jest idealną alternatywą dla nagród rzeczowych w promocjach, programach motywacyjnych i wspierających sprzedaż, kierowanych zarówno do kobiet jak i do mężczyzn. Dla Organizatora akcji oznacza oszczędność czasu i budżetu związanych z wyborem nagród, ich logistyką i magazynowaniem. A przede wszystkim daje możliwość zastosowania narzędzia sprawdzonego, idealnego dla każdego.

Kupon Premiowy Pass jest akceptowany m.in. w sklepach RTV-AGD, perfumeriach, sklepach typu Dom i Ogród, salonach jubilerskich, sklepach odzieżowych, sportowych, na stacjach paliw, w szeroko rozumianych punktach sprzedaży detalicznej, a także w wielu innych placówkach handlowo – usługowych.

 

Kupon Travel & Beauty Pass to oferta, w której zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdą coś dla siebie. Kobiety zrealizują Kupon w szerokiej sieci punktów akceptujących, takich jak salony kosmetyczne, drogerie, fitness kluby, ośrodki SPA, a nawet instytuty medycyny estetycznej. Natomiast mężczyźni zrealizują Kupon m.in. w ośrodkach sportowych, centrach rekreacji i basenach. Kupon Travel & Beauty Pass jest również akceptowany przez biura podróży, hotele, salony fryzjerskie, a także kina i teatry.

 

Kupon RTV-AGD Pass sprawdzi się doskonale we wszelkich programach, w których grupa docelowa to zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nagrody z tej kategorii są też jednymi z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych w promocjach i programach lojalnościowych. Kobiety nagrodzone Kuponem RTV-AGD Pass zrealizują go m.in. kupując sprzęt gospodarstwa domowego, drobną elektronikę czy też akcesoria niezbędne w codziennym dbaniu o urodę. Mężczyźni obdarowani Kuponem skorzystają z niego kupując multimedia, elektronikę, sprzęt fotograficzny czy komputerowy.

 

Kupon Moto Pass to unikalna propozycja nagrody łącząca w sobie ofertę znanych sieci stacji benzynowych, sklepów motoryzacyjnych oraz sieci stacji diagnostyczno-usługowych. Kupon Moto Pass jest więc doskonałym rozwiązaniem w programach i promocjach kierowanych do mężczyzn - zwłaszcza w przypadku marek i firm łączących swój wizerunek ze światem "czterech kółek".

1. Czym są Kupony Sodexo?

Kupony Sodexo to znaki legitymacyjne uprawniające do nabywania towarów i usług w wybranych punktach handlowych i usługowych.

 

2. Kto może nabyć Kupony Sodexo?

Każdy podmiot, każda firma czy organizacja, która jest zainteresowana wykorzystaniem skutecznych i sprawdzonych narzędzi motywacji w postaci Kuponów. Nie ma tu znaczenia wielkość czy branża, ponieważ Sodexo jest otwarte na współpracę z każdą firmą.

 

3. Gdzie można zrealizować Kupony Sodexo?

Kupony Sodexo Benefits and Rewards Services można realizować w ponad 50 000 punktów handlowo-usługowych na terenie całego kraju. Akceptują je hiper- i supermarkety, sklepy RTV i AGD, perfumerie, sklepy typu Dom i Ogród, salony jubilerskie, odzieżowe i sportowe, stacje benzynowe, agenci turystyczni, mniejsze sklepy spożywcze, restauracje, pizzerie, apteki i wiele innych. Są to punkty sprzedaży zarówno w dużych jak i mniejszych, czasem nawet bardzo małych, miejscowościach.

 

4. Jak można zamówić Kupony Sodexo?

Zamówienie można złożyć na kilka wygodnych sposobów: przez Internet, wysyłając e-mail, za pośrednictwem poczty lub kontaktując się osobiście z Doradcą Klienta lub naszym Centrum Informacji.

 

5. W jakich nominałach dostępne są Kupony Sodexo?

W zależności od rodzaju Kuponu, Sodexo Benefits and Rewards Services oferuje następujące nominały: 10, 20, 50, 100 złotych oraz wszelkie inne według indywidualnego życzenia Klienta.

Kontakt
Centrum Informacji (22) 535 11 11

info.​svc.​pl@​sodexo.​com

KUPONY TO DOSKONAŁE NARZĘDZIA MOTYWACJI

Kiedy myślimy o Kuponach, najczęściej przychodzą nam do głowy te standardowe - Premiowe Pass o wartości 10, 20, 50 lub 100 PLN, które możemy używać praktycznie tak samo, jak gotówkę, czyli wymieniać na wybrane towary czy usługi. Ich główną zaletą jest uniwersalność, która idealnie sprawdza się m.in. gdy nie znamy preferencji grupy docelowej lub gdy jest ona tak liczna, że katalog nagród powinien być możliwie szeroki. Jednak przedsiębiorstwa szukające nowoczesnych narzędzi motywacyjnych mogą dzisiaj wybierać spośród wielu atrakcyjnych i zróżnicowanych propozycji, wśród których znajdują się także rozwiązania z dedykowaną, selektywną siecią akceptacji takie, jak np.: RTV-AGD Pass, Travel & Beauty Pass czy Moto Pass. To, z jakiego rozwiązania ostatecznie skorzysta firma zależy tylko od jej indywidualnych preferencji - rodzaju akcji wsparcia sprzedaży, profilu grupy docelowej i zakładanego budżetu.

Znajdź rozwiązanieOferujemy rozwiązania sprawdzone i projekty „szyte na miarę”