Motywuj Klientów

Motywuj Klientów

Oferujemy wsparcie i doradztwo na każdym etapie planowania, realizacji programów lojalnościowych czy motywacyjnych. Nasza oferta to 360° dla Biznesu.

 

Sodexo zapewnia najwyższą jakość usług na wszystkich poziomach niezbędnych do efektywnego prowadzenia programów motywacyjnych lub lojalnościowych. Oferujemy doradztwo podatkowo-prawne, pomoc w przygotowaniu mechanizmów i regulaminów programów wsparcia sprzedaży, pełen wachlarz nagród, ich personalizację, logistykę, bieżące zarządzanie programami, komunikację z uczestnikami oraz szczegółowe raportowanie. Sodexo wspiera Klientów na każdym etapie planowania i realizacji programu lojalnościowego oraz motywacyjnego dając do dyspozycji pełną gamę produktów i usług w ramach zintegrowanej oferty 360° dla Biznesu.  To wszystko powoduje, że Sodexo Benefits and Rewards Services, jako jedyna firma w Polsce, zapewnia tak kompleksowe usługi motywacyjne.

Oferta Kategorii Lojalność i Motywacja w Biznesie to Kupony Premiowe Pass, przedpłacona Karta Premiowa, Kupony profilowane (Travel & Beauty Pass, Moto Pass, RTV-AGD Pass), system do zarządzania programami motywacyjnymi z wykorzystaniem Kart – CardPack oraz kompleksowa platforma do zarządzania programami lojalnościowymi – Sodexo Performance Suite.

 

 

POZNAJ KOMPLEKSOWĄ OFERTĘ 360° DLA BIZNESU.

ZOBACZ FILM

 

 

WARTO SKORZYSTAĆ Z BAZY WIEDZY SODEXO!

Interesujesz się budowaniem motywacji i lojalności w biznesie? Nie masz czasu na wertowanie setek książek i magazynów branżowych? W Bazie Wiedzy Sodexo Benefits and Rewards Services znajdziesz odpowiedzi na pytania z zakresu prawa i podatków, psychologii motywowania oraz badań dotyczących budowania lojalności w biznesie. Nasza Baza Wiedzy to również case studies i felietony praktyków doświadczonych w organizacji i prowadzeniu działań związanych z szeroko pojętym wsparciem sprzedaży. Sodexo już od wielu lat jest liderem w motywowaniu. Jesteśmy obecni na rynkach całego świata, a w naszych strukturach skupiamy ekspertów, których wiedza jest kluczową wartością w budowaniu programów wsparcia sprzedaży.

Znajdź rozwiązanieOferujemy rozwiązania sprawdzone i projekty „szyte na miarę”