Dla Użytkowników

Nowa strona dla Użytkowników Kart i Kuponów Sodexo

Nowa strona dla Użytkowników Kart i Kuponów Sodexo. W jednym miejscu sprawdzisz historię transakcji, saldo Karty i punkty akceptujące Kupony.

Dedykowana strona Dla Ciebie
www.DlaCiebie.sodexo.pl

Czym jest Sodexo dla Ciebie?

To serwis stworzony z myślą o użytkownikach Kart Podarunkowych i Premiowych, Kart Lunch Pass i Flexi Pass, a także wszystkich Kuponów Sodexo. Dzięki wygodnej wyszukiwarce, dowiesz się, jakie promocje dla Ciebie przygotowaliśmy i gdzie akceptowana jest Twoja Karta lub Twój Kupon Sodexo. Sprawdzisz saldo swojej Karty, doładujesz ją i prześledzisz historię transakcji. Jeśli jesteś posiadaczem Karty Flexi Pass, kupisz tu również e-vouchery do wyznaczonych punktów w sieci Partnerskiej.

Dodatkowe promocje dostępne tylko online!

Na stronie czekają też na Ciebie specjalne promocje, dostępne tylko online. Zrealizujesz je za pomocą voucherów, które można pobrać ze strony.

Poznaj nas bliżej

W serwisie znajdziesz informacje o naszych produktach i towarzyszących im korzyściach. Poznasz między innymi nową Kartę Flexi Pass, która łączy w sobie zalety karty sportowej i kulturalnej, dając użytkownikom niepowtarzalną swobodę wyboru.

Odwiedzaj Sodexo Dla Ciebie regularnie i ciesz się promocjami każdego dnia!

STRONA UŻYTKOWNIKA
Masz produkt Sodexo?

Chcesz sprawdzić saldo Karty Sodexo lub dowiedzieć się gdzie są akceptowane Kupony Sodexo ?

Punkty akceptujące Karta Podarunkowa i Premiowa Karta Lunch Pass Karta Flexi Pass Aplikacja Mobilna
Kontakt
Centrum Informacji (22) 535 11 11

info.​svc.​pl@​sodexo.​com
Aplikacja mobilna

Sodexo dla Ciebie może być dostępne W TWOIM TELEFONIE. Jesteś poza domem i chcesz szybko sprawdzić saldo Karty lub znaleźć promocje w okolicy? Wystarczy Twój telefon i nasza mobilna aplikacja.